Servis techniky


„Kdo říkal, že nemůže být oprava rychlá, kvalitní a levná zároveň? My Vás přesvědčíme, že to jde!“


Naši technici jsou připraveni provést servisní prohlídku i opravu v místě Vašeho bydliště. Jde o efektivní a časově úsporné řešení nejen pro Vás, ale bereme také ohledy na konečnou cenu servisních úkonů. Některé opravy se dají vyřešit ihned a na místě, jiné je třeba provést na našem servisním středisku. Lehčí softwarové potíže dokážeme odstranit i na dálku (v sekci KONTAKTY naleznete odkaz na dálkovou podporu. Než odkaz použijete, kontaktujte nás, poradíme Vám, jak na to).


V případě, že bude třeba zásahu na našem servisním středisku, náš technik před vámi zhodnotí technický stav zařízení, stav poškození ať po stránce softwaru či po stránce komponent, navrhne předběžnou výslednou cenu servisu a po Vašem schválení počítač odveze k nám, kde převážně do 24hodin závadu odstraníme a dovezeme Vám počítač zpět.


Denně dokazujeme, že kvalitní a rychlý servis nemusí nutně znamenat vyprázdnění Vaší peněženky. Nepatříme mezi techniky, kteří svou práci berou jako nutnost, ale kteří se v dobrém duchu snaží hlavně pomoci Vám a Vašemu výpočetnímu zařízení.


Specializujeme se jak na opravu stolních počítačů, tak notebooků a to i staršího data. Vyměnit komponent ve stolním počítači či LCD displej v notebooku není pro nás žádný problém!“Děláme svět počítačů pro Vás lepším.”