Reference


Reakce spokojených zákazníků na naši odvedenou práci.

>> Pro přečtení všech recenzí, prosím rolujte níže. Recenze jsou řazeny od nejnovějších <<

Chtěla bych touto cestou doporučit všem, kteří mají jakékoliv potíže se svým počítačem, netbookem, notebookem, s připojením k wi-fi, ale i s mobilním telefonem, aby se s důvěrou obrátili na ALLiNet Comp – Baran Roman. Zástupce AlliNet Comp-u p. Baran se po mém zavolání a vylíčením problému s počítačem ještě téhož dne sám dostavil do bytu, počítač prohlédl, zjistil důvod mého zavolání, odnesl si ho domů a do 3 dnů jsem měla opravený a hlavně vylepšený počítač, který funguje snad ještě lépe než když jsem ho před 7 lety kupovala, doma. Okamžitě jsem využila odborností pana Barana a zadala jsem si u něho i další opravy pro příslušníky naší rodiny a opět jsme byli nadmíru spokojeni. Ještě podotýkám, že i když nejsem nejmladší, všemu, co mě p. Baran vysvětlil jsem rozuměla a víceméně jsem od něho získala i velmi potřebné „školení a vychytávky“ , což mi umožňuje komfortnější práci. A to vše prosím za cenu, z které jsem byla mile překvapena, protože jsem předpokládala že bude mnohem vyšší a proto jsem s objednáním opravy stále otálela. Přeji p. Baranovi mnoho dalších spokojených zákazníků !

E.M. - Praha - HostivařReklamu na AlliNet Comp mi doporučila má známá, která již služeb AlliNet Compu využila k plné spokojenosti.Jelikož nám počítač doma zlobil, poprosila jsem jí o číslo. Pán byl velmi ochotný, počítač na místě vyzkoušel, navrhl pro mě velice optimální řešení a za necelé tři dny mi jej dopravil domů. Služeb AlliNet Compu opět ráda využiji.

T.R. - Praha - KyjeNa AlliNet Comp, konkrétně na pana Barana, jsem se obrátil po dlouhém zvažování, zda-li si nový počítač pořídit z aktuálních nabídek sestav prodejců s elektronikou ve velkém, nechat si udělat počítač na míru, či si ho postavit sám. Na profesionalitu pana Barana mě odkázal jeden kamarád, co již s panem Baranem má zkušenosti, a netrvalo dlouho a i já se rozhodl koupit počítač přes něho. Po uvedení přibližných parametrů, co by nový stroj měl obsahovat aby splňoval podmínky "vyššího standartu střední třídy v oblasti multimédií", pan Baran do cirka 1 pracovního dne mi poslal teoretickou sestavu včetně jednotlivých dílů (a jejich parametrů) a cen - výkonnostně se naše představy překrývaly. Sestava odpovídala mým požadavkům, ba troufám si říci, že je i předčila za investovanou částku. Počítač byl do týdne doma, nicméně reálně se jednalo o 3-4 pracovní dny (od nákupu komponent, přes sestavení a harmonizaci, po osobní doručení). Ve snaze uspokojit přání zákazníka co nejvíce, pan Baran u mě doma počítač propojil a připravil k okamžitému použití bez problému (doposud jsem žádné neobjevil). Rovněž mě ubezpečil, že zda-li se vyskytne komplikace, nebude problém promptně skrze jeho firmu zajistit servis. Celkově jsem byl příjemně překvapen prací pana Barana. Jeho práce kombinovala příjemný osobní přístup s vysokou profesionalitou. Vřele doporučuji pana Barana a jeho služby všem, kteří uvažují o novém počítači či podobně, ale neoplývají patřičným "know-how" pro rozhodování, aby dosáhly žádaného výsledku poměr maximální výkon/nízká cena. Pokud budu v budoucnu uvažovat o dalších "úpravách" svého PC, v první řadě se bez otálení obrátím na pana Barana

M.B. - Praha - ŠeberovAlliNet Comp, jakožto p. Barana musím pochválit za rychlost a vytrvalost. Původně jsem chtěla jen nainstalovat tiskárnu a starou nějak "udělat funkční". Po jeho návštěvě mi počítač jede rychleji, vše mi bezvadně a rychle vysvětlil a zapojil, nainstaloval a dokonce mi pomohl odstranit problémy o kterých jsem si myslela, že jsou neodstranitelné! Jsem velmi ráda, že jsem kontakt na p. Barana sehnala. Jsem vážně se službami AlliNet Comp-u velmi spokojena a doporučuji všem!

A.V. - Praha - KyjeSe službami p. Barana jsem příjemně spokojena a všem mohu jen doporučit.Vše co jsem potřebovala zvládl rychle a levně.Neváhal mi pomoci a věnovat mi čas s velkou ochotou i o víkendu.V případě jakýchkoliv dotazů mi poradí přes email, či po telefonu„zcela obyčejně bez odborných výrazů – prostě lidsky“.Doporučuji všem mým obchodním přátetům.

Ing.Andrea Kubíková - Praha - Černý MostNa p.Barana jsem se z radami ohledně počítačů obracel již delší dobu po emailech a vždy jsem byl s jeho radami spokojen. Jelikož mi počítače začali doma zlobit, domluvil jsem si sním schůzku aby mi počítače dal dohromady. S cenou jsem byl velmi spokojen i s nestandartní rychlostí opravy. P.Barana si velice vážím, jako člověka co dokonale rozumí výpočetní technice a dovede i skvěle poradit a vysvětlit.A i proto si kontakt na něj nebudu schovávat jen pro sebe, ale doporučím ho všem mým dobrým známým.

J.U. - Praha - Horní PočerniceNedávno jsem si pořídíl internet od f. UPC a rozhodl jsem si udělat doma menší bezdrátovou síť, abych se nemusel připojovat kabelem, když můj notebook podporuje bezdrátové připojení.Na zákaznické lince UPC mi technici poradili typ routeru, který sem si později koupil.I přes snadnost nastavení připojení, se mi stále nevedlo připojit notebook k routeru.Router jsem reklamoval - byl ale v pořádku.Právě proto, že jsem si nevěděl již rady jsem kontaktoval p.Barana s inzerátu.Ten ochotně přijel, síť nastavil, notebook připojil a i vysvětlil vše okolo a to za velmi příznivou cenu, která mě mile překvapila.

Spokojený zákazník M.Z. - Praha - HloubětínP.Baran mi dodělával před nedávnem nedodělanou wi-fi síť, která fungovala naprosto bez problémů až do této doby. Můj počítač fungoval na mé domácí síti výborně, avšak notebook se choval divně až přestal fungovat na síti úplně. Myslel jsem si, že můj notebook je pokažen, ale k mému úžasu a útěše to byl vadný router, který mi namantoval poskytovatel internetu. P. Baran, který pohotově na mé zavolání zareagoval a přijel, zjistil závadu a odstranil koupí nového routeru, který již funguje bezvadně.Navíc i internet je rychlejší s čehož mám nesmírnou radost. P. Baran s AlliNet Compu mě zase utvrdil v tom, že kvalitní rychlý servis nemusí znamenat vyprázdnění peněženky. Na AlliNet Comp a p. Barana se velmi rád v případě potíží zase obrátím.Vřele opět DOPORUČuji!

J.M. - Praha-10Kdysi jsem si koupil počítač s jedné velkoprodejny elektra za velmi lákavou cenu.Ovšem ve velmi krátkém čase mi počítač začínal zlobit, restartovat, vypínat se, dokonce i sám zapínat.Často sem jej dával do reklamací a často se problém vracel, už i mí známí co počítačům malinko rozumí se snažili počítač opravit, leč marně.Jednoho dne jsem uviděl inzerát na AlliNet Comp a tak sem si řekl, že servis skusím.Mile mě překvapila vstrícnost a rychlost dojezdu technika p. Barana.Po odvezení počítače mi přišla sms s cenovou nabídkou, která mě překvapila nejen cenou, ale i soupisem vadných dílů.Po přivezení a odskoušení celého počítače jsem byl spokojen.Doporučuji rychlý, levný a kvalitní servis počítačů AlliNet Comp.

G.J. - Praha-Černý MostKdysi jsem si koupil počítač s jedné velkoprodejny elektra za velmi lákavou cenu.Ovšem ve velmi krátkém čase mi počítač začínal zlobit, restartovat, vypínat se, dokonce i sám zapínat.Často sem jej dával do reklamací a často se problém vracel, už i mí známí co počítačům malinko rozumí se snažili počítač opravit, leč marně.Jednoho dne jsem uviděl inzerát na AlliNet Comp a tak sem si řekl, že servis skusím.Mile mě překvapila vstrícnost a rychlost dojezdu technika p. Barana.Po odvezení počítače mi přišla sms s cenovou nabídkou, která mě překvapila nejen cenou, ale i soupisem vadných dílů.Po přivezení a odskoušení celého počítače jsem byl spokojen.Doporučuji rychlý, levný a kvalitní servis počítačů AlliNet Comp.

G.J. - Praha-Černý MostDelší dobu jsem uvažoval o koupi nového stroje. Jelikož nejsem expert přes počítače, obrátil jsem se na pana Barana, s prosbou, jestli by mi nenavrhl nějakou vhodnou sestavu v kategorii lepší průměr, která bude spíše na hry, vydrží pár let, a nebude zde problém s přehříváním jako u mého notebooku. Během několika hodin jsem měl vytištěnu navrhovanou sestavu i s cenovou kalkulací, jenž jsem poté konzultoval s několika přáteli, jenž se zabývají počítači buď v profesním životě, nebo jako hobby. S potěšením musím konstatovat, že jejich návrhy se lišily pouze minimálně od navržené sestavy p. Barana, a většina z nich souhlasila s jeho původním návrhem. Pan Baran následně veškeré komponenty sám nakoupil, stroj sestavil,a také nainstaloval důležité aplikace a ovladače. Následně mi sestavený počítač přivezl ke mně domů, kde mi vysvětlil základy ovládání a také nainstaloval pro mě velice užitečnou domácí wi-fi síť. Vše se odehrálo v časovém horizontu dvou týdnů a cena za ohromné množství času a práce, jenž s počítačem strávil, byla velice levná. Určitě se na p. Barana obrátím i v budoucnu, jelikož je to skutečný odborník, který svým zákazníkům věnuje nadstandartní péči.

I.J. - Praha-KobylisyU netbooku mé dcery byl rozbitý displej, jelikož počítač je ještě v záruce, šel jsem s ním do obchodu, kde sem jej kupoval a zeptal se, zda mi ho neopraví a za kolik.Dostalo mě už to jakou nehoráznou cenu si vzali za diagnostiku závady a i za výměnu samotného LCD.Jelikož jsem se v práci poptal na někoho kdo mi NTB opraví, dostal jsem od kolegy kontakt na p.Barana.Po skonzultování situace a posouzení závady se mi nabídl že NTB opraví.Byl jsem mile spokojen s rychlostí a hlavně cenou, která byla velmi přijatelná a velmi se lišila od té, co mi nabídli v obchodě.Mohu tedy jen vřele doporučit p.Barana za skvělou cenu, rychlost a seriozní jednání.

U.J. - Praha-9V práci jsem dostal vyřazený notebook, který byl dle "ajťáků" na vyhození.Doma jsem zjistil, že je tomu tak, pořád se vypínal.Měl jsem uschovaný kontakt na AlliNet Comp a tak jsem si řekl, že to zkusím a kontaktuju p.Barana, s tím co to může být a jestli se vyplatí to opravit.Po konzultaci mi bylo navrženo, že to může jít opravit a nemusí a že se p.Baran na to podívá, ale nic neslibuje.Tak jsem tedy do toho šel a na druhý den jsem byl překvapen milou sms-kou, že notebook funguje.Byl jsem jak mile překvapen jak rychlostí, tak i cenou.Servis od AlliNet Comp mohu jen a jen doporučit!

p.J. - Praha-9-H.P.Mám NTB, který mi delší dobu fungoval skvěle.Jednoho však začal zlobit, k internetu se mi nepřipojil a byl velmi pomalý. Kontakt na p. Barana sem dostal od kolegyně s práce, která již využila jeho službem a byla mile spokojena.A tak jsem neváhal a kontaktoval p. Barana - AlliNet Comp.Po telefonu jsme se domluvili na jeho návštěvě, při které mi NTB dokázal k mé spokojenosti zprovoznit a poradit určité "vychytávky".Nyní je můj NTB zase "vyléčen" a bezvadně funguje.Na p.Barana se se i nadále budu rád obracet.Jsem velmi spokojen se službami AlliNet Comp - u.

P.P. - Praha-9Jsem běžná uživatelka počítače a dosud jsem sním od koupi neměla problémy.Jednoho dne mi přestal fungovat počítač(monitor se nerozsvítil).Obrátila sem se tedy na p. Barana, od kterého jsem měla uschovaný inzerát.Ten mi ochotně pomohl s koupí nového monitoru (ochotně mi jej dovezl) a ještě můj počítač "doladil" k mé spokojenosti.Dle mých zkušeností s tímto pánem Vám prohlížejícím tyto stránky, mohu jeho servis vřele doporučit!Vše je nyní v tom nejlepším pořádku a pokud budu mít jakýkoliv problém, či dotaz, již vím na koho se mám obrátit - na AlliNet Comp!

M.V. - Praha-10Koupil jsem si novou tiskárnu a pokusil jsem si ji nainstalovat, avšak z přiloženého CD nešla. Inzerát na AlliNet Comp jsem objevil v obchodním domě a tak jsem si řekl, že služby p. Barana vyzkouším.Překvapila mě jak rychlost a ochota(ještě v ten den pán přijel) a navíc cena uvedené opravy.Nyní mi už tiskárna bezvadně funguje a byli mi vysvětleny i její zbývající funkce, jelikož se jedná o multif. tiskárnu. Na AlliNet Comp se opět velmi rád obrátím, mohu jen doporučit!

Z.Š. - Praha-10Je tomu už dlouho co mi mé děti zaheslovali NB na který se nešlo dostat. P.Baran zjistil jednu nemilou věc, že problém je v hdd password a jelikož si heslo nikdo nepamatuje, je zapotřebí výměna tohoto disku. P. Baran mi pohotově nabídl alternativu v podobě nového disku a nainstalování celého NB za fantastickou cenu. Proto mu mnohokráte děkuji za tuto nabídku a za rychlost jakou práci odvedl. Ještě jednou mu patří velký dík!

M.Š. - PyšelyMám doma starý PC odhadem tak 7 let a pořídil jsem si internet, který mi po čase nechtěl fungovat a PC se stávalo čím dál tím pomalejší. V tisku jsem našel kontakt na firmu AlliNet Comp a rozhodl se s PC už konečně něco udělat a tak jsem firmu kontaktoval. Jelikož s předešlých let mám velmi špatné zkušenosti s firmami podobného zaměření chvilku jsem váhal. Po návštěvě p. Barana, který mě mile překvapil jak profesionálním přístupem i když se jedná o starý PC tak i nabídnutou cenou za servis. Po opravě, která byla do druhého dne můj PC už i když má svá léta za sebou zase běhá tak jak má.

M.Č. - Praha-10Máme doma relativně nový počítač(tj. cca 3roky) a již delší dobu zlobil.Hlásil plný disk a navíc byl pomalejší a pomalejší. Jednoho dne nám nechtěl najet už vůbec. Kamarádka mi doporučila Vás, jakožto Allinet Comp, byla s Vámi velmi spokojena. Po návštěvě p.Barana důvodu spokojenosti věřím. Vše bylo vysvětleno, opraveno a to velice rychle a levně. Teď nám počítač zase jede jak má, a ze servisem a Allinet Compem jsem velmi spokojena!

P.Č. - Praha-14Vlastním notebook, který používám na internet,na stahování a úpravu fotek z fotoaparátu. Jednoho dne mi notebook začal zlobit a to tak, že mi nechtěl automaticky stáhnout fotky. Notebook jsem dal do servisu, kde mi zdělili abych ho radši"vyhodil" a koupil si nový. Jelikož ne něj skoro nesáhli(zdá se mi o moc pomalejší) rozhodl jsem se kontaktovat p. Barana. Ten mi vše vysvětlil jak nejlépe na fotky a jak notebook zrychlit. Po jeho návštěvě sem rád, že můj notebook nepatří "do starého železa" a že mi nějakou dobu poslouží.

J.K. - Praha-10Mám notebook, který není moc starý a dal jsem za něj mnoho peněz.Na NB mi nešli spustit DVD a nechci kupovat nový notebook.Jelikož nedůvěřuju servisům (jsou drahé a navíc mám s nimi špatné zkušenosti) tak jsem se obrátil na p. Barana. Ten závádu diagnostikoval a navrhl pro mě velmi optimální řešení-vyměna mechaniky.Jelikož jsem NB dlouho nečistil, tak jsem nechal i tento úkon na něm.Po předání jsem byl spokojen jak s rychlostí(jěště v ten den jsem jej dostal zpět) tak i s velmi nízkou cenou a s kvalitou vyčistění(je jako nový).Notebook mi tedkom zase funguje na JEDNIČKU!

S.A. - Praha-10Měl jsem problémy se svým PC, byl strašně pomalý a nic na něm nefungovalo, proto jsem zavolal p.Baranovi.Sám PC nerozumím a navíc nejsem čech a špatně rozumím česky.P.Baran přijel ihned po zavolání, pc odvezl a za fantastickou cenu ještě v ten den mi jej dovezl.Dokonce nainstaloval i programy na mé přání.Jsem velmi spokojen a budu doporučovat všem mým kamarádům.

P.A. - Praha-MalešiceJelikož jsem koupila starší notebook a on po čase začal zlobit, rozhodla jsem se kontaktovat p.Barana jehož reklamu jsem našla v denním tisku.P. Baran si ještě v ten den pro notebook přijel,diagnostikoval závadu.Na druhý den notebook dovezl.Opět fungoval jak měl, bylo tam vše co tam bylo předtím(vše zazálohoval a nahrál zpět).Služba byla levná a rychlá, což v dnešní době oceňuji.Tímto mu tedy mnohokráte děkuji

Šťastná uživatelka notebooku P.K. - Praha-Zahradní MěstoKontakt na pana Barana mi poskytla kamarádka, které pan Baran opravil počítač.Od pana Barana jsem potřebovala přeinstalovat počítač a vyčistit od prachu a nečistot.Pán byl velice ochoten a práci odvedl rychle a velmi levně.Jelikož mám špatné zkušenosti s firmami, které se zabývají touto problematikou mě pan Baran velmi překvapil.Tímto mu moc děkuji a budu dále doporučovat a obracet se na něj v případě problémů.

Mnoho spokojených zákazníků přeje I.H. - Praha-10Koupil jsem si nový počítač a nevěděl jsem si sním rady(instalace systému hlavně, i když byl předinstalován, instalace tiskárny). Objevil jsem inzerát na p. Barana a obrátil se na něj, p. Baran byl velice ochoten přijet ještě v ten den a vše udělat. Ani né za hodinku bylo vše jak má být, bylo mi vše vysvětleno a dokonce mi pán nainstalovat programy dle přání, tudíž mohu jen doporučit a všem známým vřele také doporučím.

D.D.- Praha-Jižní MěstoPotřebovala jsem, jelikož nerozumím počítačům, nastavit internet a protože jsem měla nový počítač, tak nahrát programy na psaní a hlavně poštu. Pán byl velice ochotný, rychlý a vše bylo mé spokojenosti. Také cena byla velmi příznivá. Také byl trpělivý hlavně co se týče otázek a rad jak na počítač. Po této zkušenosti mohu jen doporučit a budu dále velmi ráda doporučovat.

V.L. - Praha-10Jelikož je naše rodina velmi počítačově založena, potřebovala jsem levně sestavit rychlý počítač a stávající počítače upravit a přeinstalovat. Právě proto jsem se na pana Barana obrátila, a věřila ač při špatných zkušenostech s firmami na opravu a prodej počítačů, že bude vše jak bylo uvedeno v inzerátu. Opravdu počítač složen a nainstalován bez problémů za 1 den včetně dopravy až domů. I co se týče upravy ostatních počítačů jsem byla velmi spokojena jak s rychlostí tak cenou. Rozhodně mohu doporučit!!

Přeji mnoho zákazníků H.M. - Praha-2
“Děláme svět počítačů pro Vás lepším.”