Prodej počítačů


Přejete-li si nový výkonný počítač, není třeba utrácet zbytečné tisíce za značkové sestavy, které stárnou rychleji než sestavy na míru vašim potřebám s ohledem na postup technologie a případného rozšiřování.


Mít výkonný multimediální či pracovní počítač není doménou bohatých, jak se snaží nastínit některé společnosti s jejich vlastními značkovými sestavami. Mnohdy se jedná o sestavy, jež pomáhají doprodat či vyprodat nadbytek skladových zásob takových součástí, které jsou na hranici budoucích rozšiřovacích možností.


Proto je v mnoha případech, nejen finančně a technicky, výhodnější si postavit počítač na míru dle svých potřeb s ohledem na budoucí možnosti rozšíření či zvýšení výkonu. Ne každý ovšem je schopen se vyznat v dnešních technických zkratkách a jednotlivých možnostech každého dílu a jejich vzájemné kompatibility. Proto jsme tu pro Vás a zdarma Vám poradíme jak vybrat tu správnou variantu pro Vaše potřeby a navrhneme celé počítačové řešení s ohledem na výkon i Vaši peněženku, celou sestavu složíme, vyzkoušíme, předvedeme a případně nainstalujeme kompletní systém včetně potřebných programů k zabezpečení a plynulému provozu, následně pak dodáme přímo k Vám domů.


Nespornou výhodou pro Vás je, že celé řešení od návrhu po realizaci jsme schopni zajistit po vzájemné dohodě už do 24hodin od zadání. Profesionalita, s jakou přistupujeme k jednotlivým požadavkům a potřebám, Vás jistě překvapí. Proto nás neváhejte kontaktovat.

“Děláme svět počítačů pro Vás lepším.”